Адрес Госэкотехинспекции ш. Бишкек, көч. Ахунбаева 119 

Урматтуу окурмандар!

Директор Госэкотехинспекции

Сиз директор Джунушев Джолдошбек Маликовичке кат менен кайрыла аласыз

Нарбеков Шайлообек Ширибайевич

Туулган жылы, күнү, айы

20.03.1965ж.

Туулган жери Талас областынын Ленинпол районунун Калинини айылы

 

Улуту

Кыргыз

Жарандыгы

Кыргыз Республикасы

Билими

Жогорку

Бүткөн жылы (качан, эмнени)

КМПУ  1999ж., КМУУ 1999ж.

Адистиги

"Биология жана кошумча кесиби "Экология", юриспруденция"

Илимий даражасы, илимий наамы

Жок

Класстык чини, аскердик чини

Каржы  полициясынын полковниги,   класстык  чини Мамлекеттик жарандык кызматтын 1 класстагы кеңешчиси

Билген тилдери

Кыргыз, орус

Мамлекеттик сыйлыктары барбы (кандай) - жок

Жергиликтүү кеңештин, Жогорку Кеңештин  депутатыбы -  Жок

 

1.  «КР эгемендүүлүгүнө 10 жыл» .... медалы

2.  Ардак грамота -3

3.  Алкыш -1

4.  «Талас областына 60 жыл » Төш белгиси

5.  «Адилет» Төш белгиси

6.  «Күжүрмөн» Төш белгиси

7. УКМКнын  «Ата-Журт» Төш белгиси

8.  «Шан» Төш белгиси

9.  III даражадагы  «Кайрат»-медалы

10.  II даражадагы  «Кайрат»- медалы

11.  «Кыргыз милициясына 85-жыл » Юбилейлик медалы

 «Ички коопсуздук кызматына 20-жыл» юбилейлик медалы

13.  «Кыргызской Республикасынын каржы полициясына 20-жыл» юбилейлик медалы

14.    ИИМ«Кыргыз милициясына -90 жыл» юбилийлик медалы

1. Александр Невскийдин  1 даражадагы ордени Россия  федерациясы.

Коомдук сыйлыктардын улуттук комитети

2.  КР Каржы министрлигинин «Каржы-экономикалык иштеринин отличниги»

3.    Кыргыз Республикасынын Дене тарбия маданиятынын отличниги

4.   сыйлоо тартибиндеги  ТТ-7,62- курал жарагы

 

                                                                                     Эмгек ишмердиги


 

Жумушка кирген жана кеткен күнү

Мекеменин,уюмдун аталышы

Ээлеген кызматы

1986-1987

Талас эткомбинаты

жумушчу

1987-1988

Талас көмөкчү мектеп- интернаты

                жумушчу

1988-1995

Ленипол районунун Киров орто мектеби

мугалим

11.04.1996-24.03.2001

Бажы кызмат органдарында ар кандай жетекчилик кызматтарында

Инспектор-бөлүмдүн

башчысы

 

24.03.2001-24.01.2002

КР Каржы министрлигине караштуу каржы полиция башкармалыгы Бажы инспекция органдарында кызматтык иликтөө жана коопсуздук бөлүмү

Өзгөчө маанилүү иштер боюнча ыйгарым укуктуу улук опер

24.01.2002-23.04.2002

Бишкек шаары боюнча каржы полициясынын регионалдык башкармалыгынын кызматтык иликтөө жана өнүктүрүү бөлүмү

башчы

23.04.2002-07.03.2005

Чүй жана Талас облустары боюнча региондор аралык башкармалыгынын Сокулук жана Москва райондору боюнча каржы полициясынын региондор аралык бөлүмү

башчы

07.03.2005-13.12.2005

 

Чүй жана Талас областары боюнча Каржы полициясынын региондор аралык башкармалыгынын каржы жана салык органдарында кыянаттык кылуу жана коорупцияга каршы, салык жана каржылык кыянаттык кылуу менен күрөшүү боюнча бөлүмү

башчы

14.12.2005-01.02.2006

Талас областы боюнча каржы полициясынын региондор аралык башкармалыгы

 

01.02.2006-18.07.2007

КР Каржы полициясынын кызматы. Кадрлар бөлүмү кадр

КБ башкы инспектору

10.07.2007-30.07.2007

Бишкек шаары боюнча бажы органдарында бажылык укуктук бузуулар, кыянаттык кылуу жана коррупция менен күрөшүү боюнча бөлүмү

башчы

30.07.2007-25.03.2011

КР Каржы полициясынын кызматынын өздүк коопсуздук бөлүмү

Өзгөчө маанилүү иштер боюнча улук опер ыйгарым укуктуу

^ 25.02.2011-28.05.2012

КРӨ караштуу Мамлекеттик каржы кызматынын Борбордук аппараты боюнча өздүк коопсуздук бөлүмү

Өзгөчө маанилүү иштер боюнча улук опер ыйгарым укуктуу

28.05.2012-13.12.2013

КРӨ караштуу Мамлекеттик каржы кызматынын Борбордук аппараты боюнча өздүк коопсуздук бөлүмү

                     башчы

13.12.2013-16.09.2016

КРӨ караштуу экономикалык кылмыштар менен күрөшүү боюнча мамлекеттик кызматынын өздүк коопсуздук кызматы

(каржы полициясы)

башчы

14.03.2017-25.01.2019

Мамэкотехинспекциянын Бишкек шаары боюнча башкармалыгы

бөлүм башчы

25.01.2019 азыркы мезгилде

КРӨ караштуу Мамэкотехинспекция

 Директордун орун басары